Rezerwacje

Numer karty: PIN: »

FAQ

 
1. Zalety korzystania z goldengift.pl
Oferujemy wiele różnego rodzaju wyjątkowych prezentów i dzięki nam w jednym miejscu kupisz prezent dla swoich bliskich, rodziny, pracowników a także dla partnerów biznesowych. Dzięki naszemu centrum rezerwacji on-line bądź telefonicznie 662 697 163 (pn-pt 9.00-17.00) w łatwy i przyjemny sposób można zarezerwować dogodny termin skorzystania z prezentu.


2. Jak kupić prezent?
Możesz to zrobić na dwa sposoby:
1) Na naszej stronie internetowej www.goldengift.pl
2) Przez telefon dzwoniąc pod numer naszej informacji telefonicznej 662 697 163 (pn-pt 9.00-17.00).

3. Kontakt z goldengift.pl
Telefon do naszego biura 662 697 163 (pn-pt 9.00-17.00)  jest do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-17.00 pn-pt. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie dotyczące naszych voucherów, prezentów, strony internetowej czy dostępności produktów, prosimy o kontakt telefoniczny. Możesz też napisać na nasz adres e-mail biuro@goldengift.pl. Twoja opinia i sugestie są dla nas bardzo cenne, dzięki nim możemy ciągle udoskonalać i oferować najlepsze z możliwych prezentów w formie niezapomnianych przeżyć.


4. Formy przesyłki i jej koszty?
W naszej ofercie znajduje się kilka form przesyłek i są to:
1) List polecony priorytetowy poczty polskiej na terenie całego kraju - 4,20 zł
2) Przesyłka kurierska Polska na terenie całego kraju dostarczana następnego dnia roboczego - 26,90 zł.

3) e-voucher (elektroniczna wersja wysyłana na e-mail w pdf do wydrukowania) - 0 zł
Nasze prezenty mogą zostać wysłane na Państwa adres, bezpośrednio do osoby obdarowywanej lub inny podany przez Państwa adres.


5. Formy płatności akceptowane w goldengift.pl
Akceptujemy następujące form płatności:
1) Przelew bankowy lub pocztowy na konto naszej firmy.
Numer konta: 
98 1020 3668 0000 5902 0477 1814 PKO BP
2) Płatność kartą kredytową lub debetową (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS) za pomocą serwisu Payu.pl.


6. Jak skorzystać z kilku kuponów Golden Gift?
Kupon Golden Gift o nominale złotowym przy wyborze atrakcji staje sie voucherem Golden Gift upoważniającym do skorzystania z wybranej atrakcji. Na stronie  naszego serwisu możesz wymienić pojedyńczy kupon na jedna atrakcje. Jeśli posiadasz kilka kuponów i chcesz je wykorzystać na jedna atrakcjie, skontaktuj sie z naszym biurem.

7. Dlaczego warto skorzystać z oferty goldengift.pl niż organizować przeżycia na własną rękę?
Zadanie jakie stawiamy przed sobą to oferowanie usług na jak najwyższym poziomie tak aby każdy z naszych klientów był maksymalnie zadowolony. Co więcej, aby kupić bliskiej osobie prezent np. w formie skoku ze spadochronem musisz poświęcić sporo czasu aby sprawdzić czy dana firma jest bezpieczna, czy posiada wszystkie pozwolenia i ubezpieczenia, czy można jej zaufać oraz czy pracujący tam ludzie są przygotowani do oferowania tego rodzaju usług. Korzystając z goldengift.pl  masz gwarancję, iż wszystkie zakupione prezenty są wykonywane przez profesjonalistów, posiadających wszystkie wymagane uprawnienia oraz od lat świadczących swoje usługi na Polskim rynku.


8. Co otrzymam dokonując zakupu w goldengift.pl?
Otrzymasz od nas elegancką złotą kartę Golden Gift zawierającą unikatowy numer oraz kod PIN ukryty pod zdrapką. Dostaniesz także voucher na zakupioną atrakcje bądź kuponem o wartości nominalnej. W przesyłce znajdziesz również opis wybranej atrakcji bądź instrukcję jak dokonać wyboru atrakcji w przypadku gdy karta Golden Gift jest kuponem, instrukcjie jak dokonać rezerwacji atrakcji, oraz życzenia dla obdarowanej osoby. Jeśli wybieżesz opcję e-voucher wtedy dostaniesz wszystko w wersji elektronicznej do wydukowania.


9. Czy przy zakupie muszę od razu określić termin skorzystania z prezentu?
Nie. Najlepiej gdy nasze prezenty rezerwuje osoba obdarowana w wygodnym dla siebie terminie już po otrzymaniu karty Golden Gift. Jeśli jednak interesuje Cię konkretny termin, który jest dość blisko i obawiasz się, że może być on niedostępny, możesz wcześniej pod numerem naszego telefonu 662 697 163 (pn-pt 9.00-17.00)  dowiedzieć się czy wybrany termin jest dostępny, dokonać wstępnej rezerwacji i dopiero wtedy zakupić interesujące Cię przeżycie.


10. Dostałem kupon Golden Gift  o wartości 200 PLN ale chciałbym zakupić droższy prezent. Czy mogę dopłacić różnicę?
Tak. Zaloguj się na swoją kartę Golden Gift i wybierz interesujący Cię prezent. Jeśli wybrane przeżycie jest droższe niż wartość Twojego kuponu będziesz mógł dokonać dopłaty różnicy on-line za pośrednictwem płatności.pl, przelewem lub przekazem pocztowym.


11. Jaki jest termin ważności karty Golden Gift (voucheru oraz kuponu)?
Karty Golden Gift ( vouchery oraz kupony) zakupione w naszym serwisie są ważne przez okres 12 miesięcy od daty zamówienia lub do końca sezonu jeśli sezon jeszcze się nie rozpoczął.


12. Kupiłem prezent ale obdarowana osoba wolałaby coś innego z Państwa oferty. Czy mogę go wymienić?
W terminie do 30 dni od daty zamówienia można telefonicznie dokonać zmiany atrakcji na inną.
 
13. Otrzymałem kupon Golden Gift i chcę wybrać tańszą atrakcję niż wartość mojego kuponu. Czy stracę pozostałe środki?
Nie. Po skorzystaniu z atrakcji pozostałe środki będziesz mógł przeznaczyć na zakup kolejnego prezentu przeżycia. Aby móc wykorzystać tą kwotę konieczna będzie rejestracja w naszym serwisie.


14. Czy rejestracja w serwisie goldengift.pl jest płatna?
Nie. Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Polega ona na założeniu konta internetowego, które pozwala miedzy innymi na śledzenie historii zamówień, dodaniu adresów wysyłki oraz przechowaniu informacji o niewykorzystanych środkach z kuponów Golden Gift.
 
15. Czy aby wykorzystać pozostałe środki na kuponie Golden Gift muszę się rejestrować?
Tak. Jest to wymagane ze względów bezpieczeństwa. Rejestracji możesz dokonać przed lub po skorzystaniu z atrakcji. Rejestracja w serwisie www.goldengift.pl pozwoli zaoszczędzić Twój czas kiedy będziesz dokonywał kolejnych zakupów.

 

16. Od kiedy działa goldengift?

Firma nasza funkcjonuje od 6 grudnia 2008 roku. Natomiast sprzedaż została uruchomiona w marcu 2009 roku.

 

17. Niewiem jaki wybrać prezent?

Jeśli nie znasz preferencji osoby obdarowanej lub niewiesz co wolałaby dostać? Kup na prezent kupon Golden Gift o danej wartości. Dzięki takiej opcji ten kto go otrzyma wybieże swój prezent z dostępnych na naszym serwisie.

 

18. Skąd wzięła się początkowa  nazwa golden gift?

Słowo "golden" to po angielsku "złoty", a kolor ten kojarzy się z bogactwem czymś wyjątkowym, drogim. Natomiast wyraz "gift" to po angielsku prezent, dar czyli coś wartościowego dane komuś w prezencie; ofiarowane.

 

19. Jak wygląda voucher prezent przeżycie które zamierzam kupić?

Golden gift jest pokazany na naszej stronie pod tym adresem http://www.goldengift.pl/Przesylka/

 

20. Czy można dokonać rezerwacji zaraz po zakupie?

Tak oczywiście można dokonać rezerwacji od razu spośród dostępnych terminów.

 

Akceptujemy Platności.Pl
Copyright © GoldenGift 2008-2018