Rezerwacje

Numer karty: PIN: »

Dla firm

 

GoldenGift – podaruj przeżycia…
Szukasz narzędzia, które będzie idealne w programach motywacyjnych dla Twoich pracowników, nowej formy bonusów, oryginalnego i eleganckiego prezentu, którym możesz obdarować partnera biznesowego w ramach podziękowania za owocną współpracę ?
Znalazłeś to czego szukasz - GoldenGift sprawi przyjemność wybranej przez Ciebie grupie osób oraz zagwarantuje im satysfakcję z otrzymanego upominku. Nasz niepowtarzalny, gustownie wyglądający GoldenGift jest  prezentem w formie przeżycia, który może być wykorzystany w dogodnym dla obdarowanego czasie i miejscu z terminem realizacji do 12 miesięcy od dnia zakupu - jest tym samym idealną propozycją dla Ciebie i Twojej firmy.
Przeróżne atrakcje dostępne w GoldenGifcie są oryginalnym środkiem motywacyjnym dla Twojego zespołu oraz nowatorską ideą do wykorzystania w działaniach marketingowych i promocyjnych. Dla Twoich klientów, kontrahentów bądź pracowników będą źródłem niezapomnianych, pozytywnych przeżyć kojarzącymi się z Twoją osobą lub firmą.


Jak działa GoldenGift?
Do wymyślonego przez Ciebie planu motywacyjnego, marketingowego lub lojalnościowego wybierasz konkretne atrakcje bądź kupony Golden Gift o wartości nominalnej.
Osobiście wręczasz Goldengift - jako nagrodę/prezent lub my zrobimy to za Ciebie.
Prezent to gustownie zaprojektowana złota karta podarunkowa Golden Gift  posiadająca unikatowy numer referencyjny oraz kod PIN pod zdrapką, opis atrakcji, oraz instrukcje użycia karty.  Karta Golden Gift jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu. Obdarowani (w przypadku kuponu o wartości nominalnej) wybierają  jedną spośród dostępnych atrakcji. Mają także możliwość dopłaty i wyboru droższego prezentu. Następnie rezerwują sobie datę i godzinę realizacji atrakcji. Na miejscu po okazaniu karty podarunkowej (giftcarty) korzystają z  przeżycia.
Realizacja GoldenGifta nie wymaga od Ciebie żadnego dodatkowego zaangażowania w postaci wyboru atrakcji lub dokonania rezerwacji.


Oryginalność.
GoldenGift nie jest kolejną akcją sprzedaży bonów, kuponów rabatowych, voucherów na jedną wybraną usługę, jakich jest wiele na polskim rynku. GoldenGift wyróżni Cię - podaruj coś unikatowego oraz wyjątkowego - prezent dający wybór.  W pięknie przygotowanym pudełku znajduje się katalog, w katalogu do wyboru jest mnóstwo atrakcji, które zaspokoją olbrzymią grupę odbiorców. Twoi pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi sami zadecydują, gdzie i kiedy zrealizują swoją kartę podarunkową.


Gwarancja satysfakcji.
Po co ponosić ryzyko i decydować za kogoś? - niech obdarowana przez Ciebie osoba sama wybierze prezent! Pokaż im, jak bardzo Ci na nich zależy bądź dowartościuj swoich pracowników, kontrachentów i podaruj wyjątkowy GoldenGift, a w nim wiele atrakcji oraz możliwość wyboru jednej lub kilku z nich. Dzięki dużej liczbie przeżyć dostępnych w GoldenGift, jest to idealny prezent na każdą okazję. 
Nie ponosisz kosztów administracyjnych
Wyjątkowo łatwa forma zakupu prezentu, wygodny w realizacji, GoldenGift jest idealnym podarunkiem na każdą okazję. Nie musisz rezerwować miejsca i czasu wykorzystania karty podarunkowej. Osoba, która otrzyma prezent, wybiera atrakcję,    z której chce skorzystać a następnie ustala dogodny termin bezpośrednio z firmą realizującą atrakcję co znacznie zmniejsza ryzyko kłopotów związanych z dostępnością danej usługi w wybranym dniu i o danej godzinie.


Wybór i możliwość dopasowania oferty.
Opracowujesz program motywacyjny, kampanię promocyjną, program lojalnościowy dla klientów lub pracowników? Nie musisz zawsze dawać tego samego prezentu co inni. Z GoldenGift do wyboru są karty podarunkowe (giftcarty) o różnej wartości od 50zł do 1000zł za którymi kryje się ogromna lista przeżyć, która cały czas ulega zwiększeniu.

Coś więcej niż tylko zwykły prezent…
Zaoferuj więcej niż tylko rozrywkę, podaruj idealną drogę do szczęśliwych chwil. Podarujesz nie tylko niezapomniany widokowy lot balonem, kolację w ekskluzywnej restauracji, czy weekend w wyjątkowym miejscu lub wyzwalającą niesamowitą adrenalinę atrakcję sportową. Podarujesz dużo więcej:
1) Piękny prezent w ekskluzywnej formie.
2) Cudowne wspomnienie, które obdarowana osoba zapamięta na długo.
3) Souvenir dla obdarowanej osoby w postaci złotej karty Golden Gift , która będzie pamiątką z przeżytej atrakcji i zawsze będzie przypominać cudowne chwile przeżyte dzięki Twobie.

"Podaruj osobą na których Ci zależy niezapomniane momenty w ich życiu..."
Zapraszamy do
kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 Akceptujemy Platności.Pl
Copyright © GoldenGift 2008-2018